EST

ComedyGo ehk stand-up Sinu elutoas

Tänapäeval saab koju tellida juba peaaegu kõige värskest lõhest sektsioonkappideni ning asjade arv, mida ei saa mugavalt koju tellida, väheneb hunnitu kiirusega.

Esmakordselt Eestis, Baltikumis ja ilmselt ka Euroopas, maailmas ning Linnutee galaktikas võid nüüd tellida endale stand-upi klubi otse koju. 9. oktoobril kell 20 koputavad sinu uksele Mattias Naan, Kaarel Nõmmik ja Tigran Gevorkjan ning annavad sulle ja sinu sõpradele kordumatu stand-upi show. 

Kampaanias saad osaleda, kui teed enne 30. septembrit FreshGo kaudu tellimuse ning lisad ostukorvi ka ürituse tasuta loosipileti

1. oktoobril loosime välja ühe inimese, kes võidab endale stand-upi show oma elutoas. Filmime show üles, et pärast parimaid palu ka teistele näidata.

Oluline nüanss on see, et kui su elutuba on 2 ruutmeetrit suur või see ei vasta elementaarsetele ohtusreeglitele, siis me seal showd korraldada ei saa. Samuti ei saa me showd korraldada, kui võitja ei suuda tagada, et publikuks on vähemalt kuus inimest. Võtame võitja-kandidaadiga ühendust ning teeme kindlaks, kas saame showd tema juures korraldada. Kui mitte, anname lohutusauhinnaks kaks piletit Tallinn Comedy Galale ning loosime järgmise peaauhinna saaja kandidaadi. 

Kampaania täpsemad reeglid on sellised:

 • Kampaaniat korraldab Tallinn Comedy Festival (Turundusvarblane OÜ) koostöös FreshGo OÜ-ga.
 • Kampaania auhinnaks on private stand-upi show võitja kodus vastavalt ülaltoodud kirjeldusele. Auhinda ei saa ümber vahetada ega rahana välja võtta.
 • Tingimused kampaania võitmiseks:
  • piisavalt suur ruum Tallinna linna piires, et sinna mahuks vähemalt 6 inimest showd vaatama, ja lisaks ka kaameramees filmima.
  • Lubadus, et showd tuleb vaatama vähemalt 6 inimest.
  • Elementaarsete ohutus- ja hügieeninõuetele vastamine.
  • Nõusolek, et auhinnaks olev show filmitakse ning seda kasutatakse sotsiaalmeedias ning ette teada andmine, kui keegi võidushow vaatajatest ei ole nõus klipis nähtav olema.
 • Kampaania võitja kandidaat selgitatakse välja loosimisega Excelis, kasutades RAND funktsiooni. Võitja kandidaadiga võetakse ühendust telefoni teel ning kontrollitakse, kas võitja on nõus kampaania võitmise tingimustega. Kui kasvõi ühe tingimusega on vastuolu, saab võitja kandidaat lohutusauhinnana 2 piletit Tallinn Comedy Galale, ja genereeritakse järgmine võitja kandidaat. Protsess jätkub, kuni leitakse võitja kandidaat, kes vastab kõikidele kampaania tingimustele.
 • Auhinda saab võita ainult 1 korra ning ainult 1 pilet läheb loosimisel arvesse.
 • Pretensioone võib esitaja kampaania läbiviijale e-posti teel komeediklubi@gmail.com
 • Kampaanias osalemisel kehtivad FreshGo andmete töötlemise ja andmete kaitse põhimõtted. Loteriipileti ostukorvi lisamisega annab kampaanias osaleja nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks ehk siis loosimise läbiviimiseks ja ühenduse võtmiseks. Kampaania korraldajatel ei ole õigust hakata peale kampaaniat osavõtjaid spämmima ja muidu nõmedalt käituma.