EST

Komeediklubi Festivali Eri


Komeediklubi
, Eesti naeruväärseim klubi, on Tallinnas ja Tartus stand-upi showsid korraldanud juba aastast 2010. Publiku ees on käinud pikk rivi peamiselt briti, iiri ja USA koomikuid nagu John Gordillo, Zoe Lyons, Paul Foot, Nick Doody, Will Franken, Carey Marx ja paljud teised.

Komeediklubi Festivali Eri on, nagu nimigi ütleb, eriline ning garanteerib parima võimaliku inglisekeelse huumori assortii.

Keith Farnan kuulub nende väheste koomikute hulka, kes panevad su ühtemoodi nii kaasa naerma kui ka kaasa mõtlema. Tema materjal on päevakajaline ning vahel ka poliitiline, aga ta kannab seda ette iirlaslkult kergelt. Farnan on üles astunud klubides, festivalidel ja tele-stuudiotes Montrealist Hong Kongini, rääkimata Euroopast. Tõeline püstijalakomöödia maiuspala, ühesõnaga.

"Briljantne, mõtlemapanev ja väga naljakas"
– TimeOut

“Kui Eddie Izzard oleks sündinud iirlasena, oleks ta ilmselt välja kukkunud üsna Keith Farnani moodi”
– THE SCOTSMAN

George Egg on tõeliselt leidlik briti koomik. Oma pikas shows “Anarhistist kokk” ühendab ta naljategemise hotellitoas leiduva varustusega gurmee-söögitegemisega. Ka oma lühemaid kavasid rikastab ta erinevate esemetega, aga publik ei saa hinge tõmmata ka siis, kui ta kõik asjad kohvrisse jätab ning kasutab ainsa relvana oma teravat meelt. George’i showd on tuntud festivalidel üle Euroopa ning ta on kaasa teinud ka mitmetes teleprojektides.

“On värskendav kogeda koomikut, kes on tõeliselt omanäoline”
– The Telegraph

Neljapäeval 6. oktoobril kell 19 Erinevate Tubade Klubis, uksed 18.30. Osta pilet