EST

Komeediklubi Festivali Eri

Komeediklubi, Eesti naeruväärseim klubi, on Eestis stand-upi showsid korraldanud juba aastast 2010. Publiku ees on käinud pikk rivi peamiselt briti, iiri ja USA koomikuid nagu John Gordillo, Zoe Lyons, Paul Foot, Stuart Goldsmith, Joel Dommett, Carey Marx, Felicity Ward, Keith Farnan ja paljud teised.

Komeediklubi Festivali Eri on, nagu nimigi ütleb, eriline ning garanteerib parima võimaliku inglisekeelse huumori assortii.

Kanada sürrealist ja meister-koomik Tony Law on kolmekordne Chortle’i huumoriauhinna võitja, Amused Moose parima show võitja ning Edinburghi festivali komöödia-auhinna nominent.

Tema stiili on pagana raske kirjeldada ning see ei mahu lihtsasti ühegi kasti või definitsiooni sisse. Kui tahad laiendada oma silmaringi selles osas, missugune võib olla stand-up ja mille kõige üle saab naerda, siis tule vaata Tonyt festivalil.

“Ta viib post-modernse stand-upi uuele ja ohtlikult naljakale tasemele” - The Guardian ★★★★

Chris Stokes on olnud professionaalne koomik juba aastast 2009. Tal on suurepärane huumorisoon, oma stiil ja laialdased teadmised, mida kõike ta rakendab sotsiaalsete väärarusaamade koostvõtmiseks läbi isiklike lugude ja kogemuste — sarmikalt ja siiralt. Chrisi huumor on intelligentne ja heatahtlik ning niipalju, kui teda näinud oleme, püsivad tema naljad kindlalt ülevalpool vööd.

“Tõeline talent… Selleks, et miksida oma ettevalmistatud materjali improvisatsiooniga pealtnäha pingutuseta, on vaja oskusi” — The Skinny ★★★★

Õhtujuht ehk MC on Lou Sanders, üks omanäolisemaid briti koomikuid. Ainuüksi tema viies stand-upi show sai seitse nelja-ja viietärni arvustust. Teda saab peamiselt näha UK klubides, aga on üles astunud ka Melbourne Comedy Festivalil ja Uus-Meremaa komöödia-gaalal. Ta on kaasa teinud ka mitmetes tele- ja raadioprojektides, näiteks The Russell Howard Hour ja Live from the BBC.

“Midagi meeldejäävat… non-stop meelelahutus, metsik ja vaba ning väga väga naljakas.” -- Chortle ★★★★
Reedel 12. oktoobril kell 19:30 kinos Sõprus. Uksed 19:00. Osta pilet