EST

Komeediklubi Festivali Eri

Komeediklubi, Eesti naeruväärseim klubi, on stand-upi showsid korraldanud juba aastast 2010. Publiku ees on käinud pikk rivi peamiselt briti, iiri ja USA koomikuid nagu Keith Farnan, Paul Foot, John Gordillo, Stuart Goldsmith, Joel Dommett, Carey Marx, Zoe Lyons, Pete Johansson ja paljud teised.

Komeediklubi Festivali Eri on, nagu nimigi ütleb, eriline ning garanteerib erakordselt hea inglisekeelse huumori assortii. Me oleme vahel ajanud taga väga alternatiivset ja teedrajavat huumorit, seekord on teie ees ühelt poolt klassikaline stand-up ja teisalt popmuusikast inspireeritud äge naljaduo.

Ben Norris on saale naerutanud juba aastast 1993. Ta on meisterlikult välja kujundanud oma pingevaba stiili, kus terav naljamaterjal on läbisegi improvisatsooniga. Ben on esinenud festivalidel üle maailma ning teda võib sageli näha kuulsa London Comedy Store’i laval.

“Tõeline oma ala meister ja kõige paremini lihvitud stand-up, mida saab laval näha” - Ajakiri GQ

“Esitab oma materjali vabalt nagu jazz-saksofonist” – The Stage

The Raymond and Mr Timpkins Revue on selline show, mida ei saa uskuda enne, kui seda näed. See on kõige hullumeelsem, jaburam, rumalam, nutikaim, imelikum kõige-kõigem koomikute paar. Välgukiirusel koreograafia, popmuusika, velvet-riietus ja sandaalid kohtuvad värviliste kampsunitega.

Kui sulle meeldib muusika, siis sulle see show ilmselt meeldib. Ja kui sulle meeldib jantlik huumor, keskealised tantsivad mehed ja moraalselt kahtlased naljad, siis meeldib see show sulle ilmselt väga. Mõlemal juhul tasub vaadata.

“See on selline comedy, mis tuletab meile meelde, miks me käime live-esinemisi vaatamas.” ★★★★★ The Scotsman

“Lolluse hullumeelne ja anarhistlik triumf stiili üle. Sellest ei tohi ilma jääda” - The Guardian

Lisaks ka Vasiliy Medvedev, erakordne ja julge stand-up-koomik Moskvast. 

http://komeediklubi.com/

Neljapäeval 14. novembril kell 21.00 Kinos Sõprus Osta pilet