EST

Patrick Monahan (UK)


Iiri-iraani päritolu Patrick Monahan on hüperaktiivne, positiivne nagu äsja puhkuselt tulnud prooton ja pagana naljakas. Ta leiab naeruväärset päevakajalistes ja üldelulistes teemades ja kannab seda ette energliselt ja publikuga tihedas kontaktis (vahel koguni kallistades).

Monahan on esinenud üle kogu maailma Austraaliast kuni erinevate UK esinemispaikadeni, kaasa arvatud Londoni Royal Albert Hall. Komeediklubi sõbrad mäletavad ehk Patricku eelmist esinemist Tallinnas klubi 3. sünnipäeval. Patrick nimetati ‘Briti töökaimaks koomikuks 2015’ netiportaali poolt Ents24.com ja ta on 2011. aasta ITV1 seriaali ‘Show Me The Funny’ võitja.

Oma uusimas shows Rewind Selector 90s võrdleb Patrick Monahan oma elu 1990ndatel aastatel iiri-iraani immigrandina tänapäevaga.

“Ainsagi kahluseta: see mees oskab nalja teha” - The Mirror

"Suurepärane, suurepärane, suurepärane! Ideaalne publikuga suhtlemise oskus. Väärib kõiki auhindu." Edinburgh Guide

"Sarmikas ja kartmatu: ta liigub laval nagu poksija poksiringis, kattes kõik nurgad kergetel jalgadel. Patrick on kõndiv reklaam maailma harmooniale. Südamed hakkavad murduma ja sokid naerdakse jalast." The Scottish Heraldhttp://patrickmonahan.co.uk/

Reedel 6. oktoobril kell 14 Lunch & Laugh with Patrick Monahan: (LHV pank) Osta pilet
Reedel 6. oktoobril kell 19.30 Komeediklubis (kino Sõprus). Osta pilet