EST

Eesti oma komöödiafestival

5.-7. oktoobrini toimub Tallinn Comedy Festival, mis toob juba kolmandat korda Tallinnasse kokku tuntud meelelahutajad läbisegi veel alles tõusvate tähtedega. Kolme päeva jooksul astuvad kuues esinemispaigas üles ligikaudu 20 esinejat Eestist ja mujalt maailmast. Need on aasta kolm kõige naerurohkemat päeva Eestis.

Programmi koostades küsisime endalt: kas suudame naerma ajada iga presidendikandidaadi? Vastus on: jah, ilmselt suudame. Tallinn Comedy Festivalilt leiab igaüks endale oma nalja, võibolla isegi mitu.

Festivali raames saad nautida tõelist komöödia-galat suures saalis, kus kümnel esinejal on piiratud aeg, et esitada oma parim materjal. Veel leiad festivalilt vanade lemmikute Komeediklubi ja Fopaa! eriüritused, väliskoomikute sooloshowd, Eesti tegijate uusimad naljad ning vähemalt ühe täiesti uuelaadse formaadiga naljasündmuse.

Komöödiafestivali korraldavad Eestis juba aastaid tegutsenud komöödiarühmitused Kinoteater (Paul Piigi esindatuses), Komeediklubi (Andrus Purde tagasihoidlikus isikus) ja POINT (Karl Kermese energia toel), koostöös teiste ärksate korraldajatega.

Täname:
  • Telia (kes aitab nalja kodudesse viia)
  • LHV (kes võõrustab meie Lunch & Laugh üritust)
  • Voog (kes aitab veebilehti teha, imelihtsalt)
  • StuudioStuudio (ilma nendeta oleks meie kujundused koledad nagu öö)
  • Kreutzwald Hotel Tallinn (seal on koomikutel alati hea uni)
  • Erinevate Tubade Klubi, Von Krahl, Nordea Kontserdimaja, Salme Kultuurikeskus, Kammerteater (sest oktoobris naljalt juba õues festivali ei tee)
Email again: